Hokej+ Václav Havel

19. prosince 2011 v 11:27 | Candy10 |  Píše LOLA :))
Ahoj:))
Velmi se omlouvám, že jsem nepsala články. Něco se stalo s krabïčkou na intes. Lily už je na lyžích a mně se velmi stýská :((. Kdo by to řek. ;DD Taky mě velmi mrzí, že včera 18.12.2011 zemřel Václav Havel. Štve mě to protože včera zrovna byl hokej a hráli jsme my CZ a Rusko ;DD Bylo to very drsný. Rusové byli zrovna velmi nasran* ještě ze zápasu s Švédskem kde prohráli na domácím ledě. Jééé to je ostuda ;DD. Je vidět, že Rusové nevyhráli asi skoro nikdy v tomto turnaji. CHANGE ONE CUP 2011. ;DD S Finama jsme vyhráli 5:1 , ale to bylo v sobotu. A s Rusama jsme chvíli prohrávali :(( Ale ve třetí třetině Červenka dorovnal a skóre bylo 3:3. Bylo prodloužení celých pět minut. Bohužel nikdo nedal gól. A začaly nájezdy. Od nás je Irgl třikrát, jednou Průcha a teď nevím jestli jednou nebo dvakrát Červenka. A z Ruska newím , ale vím, že je nejčastěji Raduo. Ten na posledním nájezdu zklamal a nedal gól. Štěpánek náš brankář byl velmi dobrý. Utkání skončilo 4:3 my jsme vyhráli a mohli jsme oslavovat.Byl to NEJ zápas a velmi drsný. Po tomto utkání jsme na Change one cup 2011 druhý. První Švédi třetí Rusáci a čtvrtí Finové (MS). ;DDD bylo to NEJ. Zápas Švédi a Fini byl velmi napínavý. Fini vedli o dva góly ,ale asi 5 minut před konce třetí třetiny Švédi dali jeden gól. Bohužel to nedohnali. Ale super zážitek.