Prosinec 2011

ahoj

21. prosince 2011 v 21:08 | lola |  Píše LOLA :))
Ahoj,

Hokej+ Václav Havel

19. prosince 2011 v 11:27 | Candy10 |  Píše LOLA :))
Ahoj:))
Velmi se omlouvám, že jsem nepsala články. Něco se stalo s krabïčkou na intes. Lily už je na lyžích a mně se velmi stýská :((. Kdo by to řek. ;DD Taky mě velmi mrzí, že včera 18.12.2011 zemřel Václav Havel. Štve mě to protože včera zrovna byl hokej a hráli jsme my CZ a Rusko ;DD Bylo to very drsný. Rusové byli zrovna velmi nasran* ještě ze zápasu s Švédskem kde prohráli na domácím ledě. Jééé to je ostuda ;DD. Je vidět, že Rusové nevyhráli asi skoro nikdy v tomto turnaji. CHANGE ONE CUP 2011. ;DD S Finama jsme vyhráli 5:1 , ale to bylo v sobotu. A s Rusama jsme chvíli prohrávali :(( Ale ve třetí třetině Červenka dorovnal a skóre bylo 3:3. Bylo prodloužení celých pět minut. Bohužel nikdo nedal gól. A začaly nájezdy. Od nás je Irgl třikrát, jednou Průcha a teď nevím jestli jednou nebo dvakrát Červenka. A z Ruska newím , ale vím, že je nejčastěji Raduo. Ten na posledním nájezdu zklamal a nedal gól. Štěpánek náš brankář byl velmi dobrý. Utkání skončilo 4:3 my jsme vyhráli a mohli jsme oslavovat.Byl to NEJ zápas a velmi drsný. Po tomto utkání jsme na Change one cup 2011 druhý. První Švédi třetí Rusáci a čtvrtí Finové (MS). ;DDD bylo to NEJ. Zápas Švédi a Fini byl velmi napínavý. Fini vedli o dva góly ,ale asi 5 minut před konce třetí třetiny Švédi dali jeden gól. Bohužel to nedohnali. Ale super zážitek.
Koukali jste se taky??
LOLA

Lily .... ;D**

16. prosince 2011 v 17:25 | LOLA |  Píše LOLA :))
Ahoj,
Příští týden bude ten NEJsmutnější týden v mém životě ;(( Lily odjíždí. Jede pryč, vlastně už zítra jede pryč =///. Mně se po ní bude tak moc stýskat. Jede totiž na lyže!! ÓÓÓÓ´taková škoda a právě ten týden kdy si ve třídě dáváme DÁREČKY :))) Prostě strašný. Jede poměrné daleko, ale ne zase tak daleko až třeba do Ameriky, to zase NEE!! ;DD Takže tento týden jako Sobota,Neděle,Pondělí,Úterý,Středa a Čtvrtek budu psát jen já, ale v pátek už naše LILY napíše ;DDD Moc se mi po ní bude stýskat. A komu by se nestýskalo po své BFF!! =*** Toto video pod článkem je jen a jen pro LILY. Užij si lyže.:
=*** Vaše LOLA ;DD*

Nina PODVÁDÍ!!

16. prosince 2011 v 13:22 | Lily&Lola |  ►OUR DIARY◄
Ahojík ;DD
Dnes vám řekneme něco o naší bývalé kamarádce NINĚ =///. Tak dál. Byly jsme fungl dobré kamarádky, ale :) podvedla NÁS!! Moje BFF( Lola) má blog na který napsala, že budeme mít společnou oslavu LILY+LOLA=BFF. Souhlasily jsme obě na tu oslavu. Nina se představila pod jiným jménem na LOLE blogu a napsala jí, že jsme DIVNÉ hodně divné a že je to hloupost. =// To je samozřejmě naše věc a až tak velká blbost to není. A to nás velmi sklamalo. Zkusíme see to ňák v klidu vyřešit ;DD. A jak jsme to zjistily?? Klikly na komentář a objevil se nám profil: ,, Ahoj já jsem NiNUŠ ATD..." No newíme :)) ;PP. Tak ahoj a buďte BFF!! (komentáře prosím prosím)!!
LOLA&LILY

Ahoj ;DD

15. prosince 2011 v 17:17 | Lily-Lola |  ►OUR DIARY◄
Ahoj,
Vítej na blogu dvou trhlých nejlepších kamarádek:) Bude tu spousta článků skrátka máte se na co těšit. Přeji vám krásné čtení! ;DD
Ahoj a mějte se rááááááááááádi.
Lola a Lily